Звіт про роботу гуртків декоративно прикладного-мистецтва.

 
 

Звіт про роботу гуртків декоративно прикладного-мистецтва.

Звіт про роботу гуртків декоративно прикладного-мистецтва за 2005-2006 навчальний рік.Звіт про роботу гуртків декоративно прикладного-мистецтва за 2005-2006 навчальний рік.

Виставка робіт у вересні місяці присвячена святкуванню Дня Селища. Гуртки "Художня обробка деревини" та "Різьба по дереву" беруть участь із метою показати свою роботу, жителям та гостям селища, причому присліджуючи головну ціль зацікавити ще більш молоді до декоративно-прикладного мистецтва.
В листопаді проводиться виставка, із метою порівняти та оцінити роботи учнів. Кращі роботи у виконанні: Кубрака Руслана – 12 років “Поличка для книжок”, Мигуна Сергія – 9 років “Казкові герої” та Єрмоленко Віталія – 9 років “Лісова казка” даруються в місцевий дитсадок “Сонечко”. З метою допомогти нашим молодшим друзям дошкільнятам, створити умови для ще більш цікавішого та щасливішого дитинства.
Участь в обласному етапі, Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Джерело творчості” у номінації “Керівник гуртка – 2006” - грудень місяць.
Гуртківці приймають активну участь у приготуванні новорічного святкового концерту, із метою показати свої здібності не лише в різьбленні.
14 лютого проводиться виставка, кращих робіт, до дня всіх закоханих, із метою відібрати кращі роботи для участі в обласному конкурсі. Роботи Лемешко Олексія –12років “Рамка для фотографії”, Кубрака Руслана –12років “Дощечки”, Бишка Павла –14років “Підставка для квітів” представлені на обласному огляді-конкурсі технічної творчості школярів “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”. Конкурс проводився в травні місяці в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді.
Першого червня розважальне шоу до дня захисту дітей, із метою подякувати кожному за сумлінну роботу, протягом року в гуртках декоративно-прикладного мистецтва. Кращих нагородити грамотами та дипломами.

2.06.2006рік Демченко В. В.


Создан 04 фев 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником